Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

22. 05. 2015 o 11:44

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1662x čítané



Pozvánka na víkendové 27. kolo III. ligy, 27. kolo IV. ligy a 23. kolo V. ligy

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - 1. FC Tatran Prešov jun. (J. Mano, Homoľa, Lešková, Duška)

V. liga Šarišská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

FK Gerlachov - OFK Chmiňany (Juhás, Pastor, Kovaľ, J. Gajdoš)

TJ Javorina Malcov - OFK Uzovce (Bobko, V. Havrilla, Pavlovský, Vaško)

FK Busov Gaboltov - FK Demjata (J. Mano, Hrinda, Žulevič, Kandráč) - 23.5.2015

Humenné

IV. liga Sever - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

FO Ajax Pakostov - OcFK Dlhé Klčovo (Čonka, Djordjevič, Leferovič, Gábor)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.: 

FK Humenné - OFK Agrifop Stakčín (Vass, J. Eperješi, Kriak, Počatko)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

1. MFK Kežmarok - TJ Slovan Smižany (Maček, Pristáč, Höger, Pribula)

Levoča

IV. liga Sever - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - MFK Stará Ľubovňa (M. Havrila, Jurášek, Olejník, Szabó)

V. liga Podtatranská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

FK 05 Levoča - TJ Toporec (Drabant, Mich. Hrebeňár, Tirpák, Tornay)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OFK SIM Raslavice (Šeršeň, Berta, Somoši, Kostík)

MŠK Spartak Medzilaborce - OŠK Fintice (Alexa, Maličký, Micheľ, Leško st.)

Poprad

IV. liga Sever - 27.kolo - 23.5.2015 o 17.00 hod.:

FK Svit - ŠK Štrba (Tabaka, Berta, L. Tóth, Michna)

V. liga Podtatranská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - FK Prakovce (M. Béreš, Kostráb, J. Sendek, Kačmár)

FK Poprad ´B´ - MŠK Slavoj Spišská Belá (Turcsanyi, Kessel, Laskovský, Korinko)

Prešov

IV. liga Sever - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

Sokol Ľubotice - FK Rozvoj Pušovce (L. Tóth, Tabaka, J. Mišenčík, Ondík)

V. liga Šarišská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - TJ Slovan Dlhá Lúka (Ivan, Bucko, Kovaľ, Novický) - 23.5.2015

TJ Družstevník Záhradné - TJ Poľana Šiba (Ľ. Roka, Bajo, Vasilenko, Sadiv)

Sabinov

V. liga Šarišská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - OŠK Kľušov (Bančanský, Tomáš, Žulevič, L. Gnip)

Snina

III. liga Východ - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

MFK Snina - ŠK Odeva Lipany (Biroš, Baksay, Jancura, Tarcala)

Stropkov

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - FKO Kochanovce (Ševčík, Židišin, Marko, Pecha)

Svidník

III. liga Východ - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Anguš, Lipták, Mišková, Slebodník)

IV. liga Sever - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - FK Slovan Kendice (Šoltés, Šuba, Šimková, Lumtzer)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.: 

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - OFK Tatran Bystré (Počurek, Marušin, Guba, Klič)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - FK Drustav Svidník (Kováčová, Cuprák, Gaľa, Štofka)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.: 

TJ Družstevník Nižný Hrušov - FK Kamenica nad Cirochou (Šípoš, Nosaľ, Krivjančin, Kanuščák)

ŠK Sačurov - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Kocúr, Novák, Kron, Voroňák)

FK Sedliská - FK Soľ (Palinský, Reňo, Adamčo, Lacko)

MsFK Hanušovce nad Topľou - OŠK Udavské (Gorel, Prokša, Baniková, Koščo)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Podtatranská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

AŠK Mária Huta Gelnica - OFK Kravany (Farkaš, J. Eperješi, Končár, Feckanin st.) - 23.5.2015

FK Slovan Helcmanovce - TJ Štart Hrabušice (Fabíny, Zemčák, Nicz, Piruch)

Košice-mesto

III. liga Východ - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - FK Družstevník Plavnica (Filipák, R. Marcin, Baldovský, Kačenga)

Košice-okolie

III. liga Východ - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

FK Haniska - MŠK Tesla Stropkov (Greško, Ištoňa, Rumančík, Repovský)

IV. liga Juh - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

TJ Mladosť Kalša - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Capík, Bali-Jenčík, Mil. Hudák, Knut)

FK Čaňa - FK Šaca (Maliňák, M. Mišenčík, Zajac, Koščo)

V. liga Košicko-gemerská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

MŠK Ďurkov - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (P. Béreš, Gonos, J. Roka, Minaroviech)

TJ Družstevník Čečejovce - FK Gemerská Poloma (Ruščanský, Zubka, Tabiš, Kunzo)

Tatra Sokoľany - MFK Ťahanovce (Stretavský, Ondrášek, Benedik, Sloboda)

TJ Kokšov-Bakša - MFK Dobšiná (Barát, Lenková, Fečo, Izrael)

TJ Družstevník Malá Ida - FK Geča 73 (Kunzo, Klokočka, Farkaš, Fencík)

Michalovce

III. liga Východ - 27.kolo - 24.5.2015 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - MFK Vranov nad Topľou (Ondrášek, Bucko, Micheľ, Mriglot)

IV. liga Juh - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Mar. Hudák, Dušek, Paulišin, Jenčo)

ŠK Strážske - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Haviarik, Drenko, Bucko, R. Tóth)

V. liga Zemplínska - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

OŠK Budkovce - TJ Družstevník Cejkov (Mati, Kuspan, Mat. Hrebeňár, Šafránko)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - FK Tatran Úpor (Horochonič, Moroz, Onderišin, Dzido)

OŠK Krišovská Liesková - ŠK Nacina Ves (Švec, Ulian, Kurtak, Čaga)

OŠK Zalužice - OFK Lastomír (Godžák, F. Sendek, Kačmár, Čekan)

OŠK Vinné - ŠK Agro Palín (Kavčák, Čertický, P. Gajdoš, Maturkanič)

Rožňava

IV. liga Juh - 27.kolo - 23.5.2015 o 17.00 hod.:

SP MFK Rožňava - MFK Spartak Medzev (Fabíny, Baldovský, Kunzo, P. Bednár)

V. liga Košicko-gemerská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

TJ Tatran Betliar - FK Košická Nová Ves (Mačák, Jančár, Štefanič, Krajčík)

FK Gemerská Hôrka - FK Krásnohorské Podhradie (Michalík, Jurášek, Konečný, M. Eperješi) - 23.5.2015

Sobrance

III. liga Východ - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - ŠK Futura Humenné (Michalík, Baksay, D. Béreš, Džubák)

IV. liga Juh - 27.kolo - 23.5.2015 o 17.00 hod.:

MFK Sobrance - OŠK Rudňany (Vass, Počurek, Mati, Komár)

Spišská Nová Ves

III. liga Východ - 27.kolo - 23.5.2015 o 17.00 hod.:

FK Spišská Nová Ves - MFK Slovan Sabinov (Michalík, D. Béreš, Karaffa, Lisák)

IV. liga Juh - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - OFK Slovan Poproč (D. Mano, Leško, Ginda, Hreško)

V. liga Podtatranská - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

OŠK Teplička - TJ Slovan Nálepkovo (J. Gnip, Zis, J. Kmec, Čeľovský)

Trebišov

IV. liga Juh - 27.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Džima, Hepka, Žofčák, K. Zvolánek)

V. liga Zemplínska - 23.kolo - 24.5.2015 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Parchovany - TJ Olympia Borša (Lang, V. Tóth, Onofrej, Popík)

TJ Tisa Trakany - TJ Družstevník Čičarovce (T. Bednár, Konečný, Harajbič, Guľko)