autor: Daniel Dedina
1561x čítané

Analýza jesennej časti účastníkov III. ligy Východ

Postavenie v tabuľke:

Celkovo:           3.       16        9          1          6          30:20               28

Doma:              1.        8         8          0          0          22:6                 24

Vonku:            11.       8         1          1          6            8:14                4

1 – Jurč, Pavlík

vlastný gól – Sedláček (Spišská Nová Ves)

Pre (2 nariadené / 2 premenené):

premenil – Burcák 2 (oba Veľké Revištia, v)

Proti (5 nariadených / 4 premenené):

premenili – Čabala (Giraltovce, v), Bednár (Snina, v), Bednarčík (Vysoké Tatry, v), Turczyk (Vyšné Opátske, v)

nepremenil – Jančošek (Bardejovská Nová Ves, v)

Všimli sme si:

Vývoj umiestnenia: (súbor je aj v prílohe na stiahnutie)

* vodorovne je zachytený sled jednotlivých kôl (1. – 16. kolo), zvisle poradie v tabuľke (1. – 16. miesto)

Chronologický sled zápasov: (súbor je aj v prílohe na stiahnutie)

* za výsledkom nasleduje farebne zvýraznené pole, pričom zelená farba znamená víťazstvo tímu, ktorý je predmetom analýzy, oranžová remízu a červená prehru

Káder v jesennej časti: (súbor je aj v prílohe na stiahnutie)

Vysvetlivky:

* za postom hráča, jeho menom a priezviskom nasleduje absolvovaná minutáž v danom kole, celkový počet odohraných, resp. u brankára odchytaných minút (Spolu) a priemer odohraných, resp. odchytaných minút na jeden zápas (Priemer)

** minutáž na žltom podklade znamená, že hráč bol v danom stretnutí napomínaný žltou kartou, na červenom, že bol vylúčený. Ak došlo k vylúčeniu po druhej žltej karte, odohraná minutáž je žltým písmom