Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

23. 05. 2014 o 14:23

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1637x čítané



Piaty kalendárny mesiac tohto roka uzavrú stretnutia 27. kola IV. a V. ligy, i 23. kola VI. ligy. Slučka nad osudom jednotlivých klubov sa začína pomaly uťahovať, ostáva odohrať ešte štyri kolá.

V súvislosti s koncosezónnym umiestnením budeme preto po odohratí najbližšej 58 zápasovej porcie, ktorá je rozdelená medzi Prešovský a Košický kraj v pomere 26:32, opäť o niečo múdrejší. Na úrovni okresov dominujú ´starí - známi´ - okres Košice-okolie privíta osem stretnutí, Michalovce sedem, Vranov nad Topľou päť.

V znamení poľskej rozhodcovskej taktovky sa ponesú súboje Snina – Giraltovce (delegátom bude Leško st.) a Kežmarok – Štrba (Gavalier). Od súťažného futbalu má v tomto kole pauzu MFK Dobšiná. Blížiaci sa futbalový víkend zakončí, na pomery týchto súťaží atraktívny a v netradičnom čase hraný, večerný štvrtoligový duel michalovského béčka so Svidníkom. 

 

Prešovský kraj

Bardejov

VI. liga Šarišská - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

TJ Beloveža - TJ Družstevník Župčany (Novák, Ľ. Roka, P. Gajdoš, Čerevka)

TJ Javorina Malcov - FK Gerlachov (Pika, Lešková, Tomáš, Jenčo)

FK Busov Gaboltov - OFK Uzovce (Maček, Baldovský, D. Mano, Dub)

Humenné

V. liga Sever - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

FO AJAX Pakostov - OŠK Kľušov (Želizňák, Lipták, P. Drabant, Mriglot)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 23.kolo - 25.5.2014 o 10.30 hod.: 

OŠK Udavské - OcŠK Sečovská Polianka (Prokša, Konečný, Tušek, Popík)

Kežmarok

V. liga Sever - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

1.MFK Kežmarok - ŠK Štrba

Levoča

IV. liga - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - MŠK Tesla Stropkov (Ištoňa, Biroš, Žofčák, Hajdada)

VI. liga Podtatranská - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

FK 05 Levoča - TJ Slovan Smižany (Baksay, Juhászová, F. Sendek, Krajčík)

Medzilaborce

V. liga Sever - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - Sokol Ľubotice (Bančanský, Jancura, Capík, Štofka)

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OFK SIM Raslavice (Hrinda, Palinský, Šimková, Vaško)

Poprad

VI. liga Podtatranská - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - FK Poprad ´B´ (Tomeček, Tirpák, Baloga, Onofrej)

Prešov

V. liga Sever - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - MFK Stará Ľubovňa (Kováčová, Djordjevič, Joz. Somoši, Koščák)

VI. liga Šarišská - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - TJ Slovan Dlhá Lúka (Ondič, Jančár, Hríb, Ferenc)

TJ Družstevník Záhradné - ŠK Nová Ľubovňa (Brendza, Micheľ, Nicz, Dudáš)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - FK Šarišské Dravce (Černický, Marušin, Štefanič, Bednár)

Sabinov

VI. liga Šarišská - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - OFK Chmiňany (Jacečko, Onderišin, Kovaľ, Piruch)

Snina

IV. liga - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

MFK Snina - MFK Slovan Giraltovce 

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - ŠK Sačurov (Fedák, Šípoš, Končár, J. Sendek st.)

TJ Slovan Belá nad Cirochou - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Korečko, Kováč, Puškáš, Voroňák)

Stropkov

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - FKO Kochanovce (Béreš, Pavlovský, J. Kmec, Kačmár)

Svidník

V. liga Sever - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - FK Slovan Kendice (Gál, Jasečko, Knapíková, M. Eperješi)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - OcFK Dlhé Klčovo (Hegeduš, Bednár, Trembeckí, R. Tóth)

MsFK Hanušovce nad Topľou - OŠK Fintice (Fabíny, Berta, Marko, Lumtzer)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.: 

OFK Tatran Bystré - TJ Jasenov (Moroz, Židišin, Kakaščík, Kanuščák)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - FK Kamenica nad Cirochou (Tabaka, Dušek, Čertický, Šafránko)

FK Soľ - FK Vechec (Miklóš, J. Roka, Feckanin st., Tarcala)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. liga Podtatranská - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - MŠK Slavoj Spišská Belá (Ma. Hudák, Gonos, Ševčík, Koščo)

AŠK Mária Huta Gelnica - OŠK Teplička n/H (Onderišin, F. Sendek, Farkaš, K. Zvolánek) - 24.5.2014

TJ Slovan Nálepkovo - OFK Kravany (Kriviančin, Onofrej, P. Béreš, Džubák)

FK Slovan Helcmanovce - TJ Štart Hrabušice (Turcsanyi, Kunzová, Litványi, Fencík)

Košice-mesto

IV. liga - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - FK Družstevník Plavnica (M. Mišenčík, Filipák, Zubka, Barvirčák)

FK Košice-Barca - FK Svit (Homoľa, Michalík, Hepka, Szabó)

Košice-okolie

IV. liga - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

FK Haniska - FK Pokrok SEZ Krompachy (J. Mano, Maliňák, L. Tóth, Bazár)

V. liga Juh - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

TJ Mladosť Kalša - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Haviarik, Drenko, V. Laskovský, Pecha)

MFK Spartak Medzev - OFK Slovan Poproč (Šeršeň, Gaľa, P. Havrila, Tornay)

FK Čaňa - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Alexa, Bíro, Žulevič, Sadiv)

VI. liga Košicko-gemerská - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Ďurkov - TJ Cementár Turňa n/B (Harajbič, Treščák, Höger, Lacko)

TJ Družstevník Budimír - FK Gemerská Poloma (J. Mišenčík, Tramita, Šuba, Kunzo)

TJ Kokšov-Bakša - FK Geča 73 (Bucko, Kriak, V. Tóth, Čabala)

TJ Družstevník Malá Ida - MFK Ťahanovce (Kavčák, Kovalčin, Baniková, Klič)

Michalovce

IV. liga - 27.kolo - 25.5.2014 o 19.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - FK Drustav Svidník (R. Marcin, Džima, Rumančík, Gábor)

V. liga Juh - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - Družstevník Veľký Horeš (Mati, Lang, Mišková, Guľko)

VI. liga Zemplínska - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

FK Žbince - TJ Družstevník Cejkov (Paulišin, Friga, M. Drabant, Duška)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - ŠK Agro Palín (Škodi, Vojtko, Guba, Dzido)

OŠK Krišovská Liesková - FK Slavoj Sečovce (Ginda, Kuľha, Jevín, J. Hudák)

OŠK Zalužice - FK Tatran Úpor (Ulian, Godžák, Prokša, Izrael)

TJ Družstevník Čičarovce - OFK Lastomír (J. Eperješi, V. Havrila, P. Tkáč, J. Gajdoš)n

Rožňava

V. liga Juh - 27.kolo - 24.5.2014 o 17.00 hod.:

SP MFK Rožňava - Tatra Sokoľany (Godžák, Vojtko, Mi. Hudák, A. Mišenčík)

VI. liga Košicko-gemerská - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

TJ Tatran Betliar - FK Košická Nová Ves (Bochnovič, Choma, Martinko, Kotrády)

FK Gemerská Hôrka - FK Krásnohorské Podhradie (Michalík, Bányácsky, Pavlovský, Tkáčik) - 24.5.2014

Sobrance

IV. liga - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (M. Zvolánek, P. Kmec, Greško, Ondík)

V. liga Juh - 27.kolo - 24.5.2014 o 17.00 hod.:

MFK Sobrance - FK Šaca (Friga, P. Holp, Jurášek, Maturkanič)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 27.kolo - 24.5.2014 o 17.00 hod.:

FK Spišská Nová Ves - MFK Slovan Sabinov (Juhás, Bednár, Mišková, Repovský)

V. liga Juh - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

OŠK Rudňany - MŠK Tatran Spišské Vlachy (L. Kunzo, Mihalíková, I. Havrila, Minaroviech)

VI. liga Podtatranská - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Harichovce - FK 1931 Hranovnica (Kandráč, Želinská, Kunaj, Čeľovský)

Trebišov

V. liga Juh - 27.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - ŠK Strážske (Čonka, J. Sendek, Zajac, K. Zvolánek)

VI. liga Zemplínska - 23.kolo - 25.5.2014 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Parchovany - OŠK Vinné (Švec, Slimák, Hrebeňár, A. Mišenčík)

TJ Olympia Borša - ŠK Naciná Ves (Kuspan, Gorel, Konečný, L. Gnip)