Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

16. 05. 2014 o 15:31

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1561x čítané



Cez víkend štartuje záverečná šestina regionálnych futbalových súťaží sezóny 2013/14, čaká nás záverečných päť kôl tohto ročníka.

Karty sú rozdané jasne, hrá sa ešte o pätnásť bodov a v otázke rozlúštenia záverečných umiestnení môže čo-to vykryštalizovať už aj najbližšie kolo.

Takmer výlučne celé sa odohrá v nedeľu, v sobotu sú na programe len dve stretnutia: Svit – Michalovce ´B´ a Turňa nad Bodvou – Ťahanovce. Rovnaký počet súbojov povedú poľskí arbitri, ide o duely Sabinov – Veľké Revištia (delegátom stretnutia bude Ferenc) a Raslavice – Kračúnovce (Ivanov). Z dôvodu nepárneho počtu účastníkov pauzuje v Košicko-gemerskej vetve VI. ligy Krásnohorské Podhradie. Futbaloví priaznivci v Spišskej Belej majú tentoraz možnosť vidieť až dva zápasy, najprv sa na tamojšej umelej tráve (v nedeľu od 10.30 hod.) odohrá štvrtoligový šláger Vysoké Tatry – Vyšné Opátske a poobede v úradnom hracom čase hostí miestny Slavoj súpera z Hrabušíc. 

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - OFK Tatran Kračúnovce

OŠK Kľušov - 1.MFK Kežmarok (Djordjevič, Gaľa, Juhászová, Krajčík)

VI. liga Šarišská - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - OFK Uzovce (Šuba, Pristáč, Slimák, J. Sendek st.)

FK Gerlachov - FK Busov Gaboltov (Michalík, Čech - Špirek, Klokočka, Kunzo)

Humenné

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.: 

TJ Jasenov - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Čertický, Hepka, Ševčík, Repovský)

FK Kamenica nad Cirochou - FK Soľ (J. Kmec, Tomeček, Hrinda, Szabó)

FKO Kochanovce - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Šípoš, Škodi, Nicz, Vaško) - o 10.30 hod.

Kežmarok

VI. liga Podtatranská - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - TJ Štart Hrabušice (Kunaj, Kandráč, Brendza, Piruch)

Medzilaborce

V. liga Sever - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - FO AJAX Pakostov (Greško, Godžák, Ma. Hudák, Ondík)

Poprad

IV. liga - 26.kolo - 18.5.2014 o 10.30 hod.:

FK Svit - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Tabaka, Lešková, Gaľa, Kotrády) - 17.5.2014

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - TJ FK Vyšné Opátske (Džima, Bochnovič, Paulišin, Knut) - hrá sa na umelej tráve v Spišskej Belej

V. liga Sever - 26.kolo - 18.5.2014 o 14.30 hod.:

ŠK Štrba - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Korečko, Baldovský, Joz. Somoši, Kanuščák)

VI. liga Podtatranská - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

FK 1931 Hranovnica - FK Slovan Helcmanovce (Zubka, Štefanič, Jacečko, Kačmár)

OFK Kravany - FK 05 Levoča (V. Havrila, Kocúr, Kunzová, Bednár)

FK Poprad ´B´ - AŠK Mária Huta Gelnica (Onofrej, M. Béreš, Feckanin st., Kostík) - o 10.30 hod.

Prešov

V. liga Sever - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

Sokol Ľubotice - MFK Stará Ľubovňa (Počurek, Rumančík, Mihalíková, Čaga)

OŠK Fintice - FK Rozvoj Pušovce (Jurášek, M. Mišenčík, Leferovič, Gábor)

FK Slovan Kendice - FK Tatran Zámutov (Micheľ, Jancura, Mati, Hajdada)

VI. liga Šarišská - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

OFK Chmiňany - TJ Javorina Malcov (Kriak, Hiľovský, Harajbič, Klič)

TJ Družstevník Župčany - TJ Družstevník Záhradné (Tabaka, J. Eperješi, Onderišin, Tarcala)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - TJ Beloveža (Kovaľ, Hegeduš, Litványi, Lumtzer) - hrá sa na umelej tráve v Prešove

Sabinov

IV. liga - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Sabinov - TJ Veľké Revištia (Poľsko, Ferenc), NR Slebodník

VI. liga Šarišská - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

FK Šarišské Dravce - OŠFK Šarišské Michaľany (R. Marcin, Marušin, P. Tkáč, Maturkanič)

Snina

IV. liga - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

MFK Snina - FK Spišská Nová Ves (Biroš, Pika, Lešková, Lisák)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - FK Košice-Barca (Černický, Cuprák, Alexa, Labanc)

VI. liga Šarišská - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Nová Ľubovňa - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Martinko, Sedlačková, Moroz, Šafránko)

Svidník

IV. liga - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - MŠK Tesla Stropkov (J. Mano, Gonos, Jasečko, Gavalier)

FK Drustav Svidník - FK Haniska (Ondrášek, Fabíny, D. Béreš, Dub)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - MsFK Hanušovce nad Topľou (Želizňák, Homoľa, Židišin, Borufka)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.: 

OcŠK Sečovská Polianka - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Dušek, Kavčák, Fedák, Minaroviech)

ŠK Sačurov - OŠK Udavské (Tirpák, F. Sendek, Mačák, Tkáčik)

FK Vechec - OFK Agrifop Stakčín (Palinský, Šimková, Hrebeňár, Šimko)

OFK Tatran Bystré - TJ Družstevník Breznica (D. Mano, Žofčák, Nosaľ, Čeľovský)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - MFK Spartak Medzev (Bančanský, Kočiš, Capík, Pecha)

VI. liga Podtatranská - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - FK Družstevník Spišské Bystré (Drenko, Antl, P. Béreš, Škody)

Košice-mesto

V. liga Juh - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

FK Šaca - TJ Mladosť Kalša (Lipták, Šeršeň, Berta, Dzido)

VI. liga Košicko-gemerská - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - TJ Kokšov-Bakša (Gál, M. Marcin, P. Gajdoš, Čerevka)

Košice-okolie

V. liga Juh - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

OFK Slovan Poproč - FK Čaňa (P. Havrila, Mišková, Marko, Bazár)

VI. liga Košicko-gemerská - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

TJ Cementár Turňa n/B - MFK Ťahanovce (Prokša, J. Roka, Puškáš, Voroňák) - 17.5.2014

FK Geča 73 - FK Gemerská Hôrka (Fortuňák, Puškáš, Bajo, Popík) - o 10.45 hod.

MŠK Ďurkov - TJ Družstevník Budimír (Ľ. Roka, Farkaš, Lenková, Jenčo)

Michalovce

V. liga Juh - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Strážske - SP MFK Rožňava (Trembeckí, P. Drabant, Kunzo, K. Zvolánek)

MFK Veľké Kapušany - OŠK Rudňany (Juhás, Laskovský, Čonka, L. Gnip)

VI. liga Zemplínska - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Naciná Ves - OŠK Zalužice (Guba, Friga, Kakaščík, A. Mišenčík)

OŠK Vinné - OŠK Krišovská Liesková (M. Holp, Weiss, Lang, Duška)

ŠK Agro Palín - TJ Družstevník Parchovany (Kuspan, J. Roka, Ginda, Guľko)

FK Žbince - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (P. Holp, Havriško, Šípoš, Izrael)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

MFK Dobšiná - TJ Družstevník Malá Ida (Pavlovský, Maliňák, Turcsanyi, Koščák)

FK Gemerská Poloma - TJ Tatran Betliar (Maličký, L. Tóth, Jančár, Tornay)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - MŠK Spišské Podhradie (P. Kmec, M. Zvolánek, T. Bednár, Koščo)

V. liga Juh - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Tatran Spišské Vlachy - MFK Sobrance (Zajac, Baksay, Knapíková, Sadiv)

VI. liga Podtatranská - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

TJ Slovan Smižany - ŠK Harichovce (Tabiš, Choma, Švec, M. Eperješi)

OŠK Teplička n/H - TJ Slovan Nálepkovo (J. Gnip, Novák, Höger, Lacko)

Trebišov

V. liga Juh - 26.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - Tatra Sokoľany (I. Havrila, Ondič, Bíro, Komár)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Ištoňa, Prokopovič, J. Mišenčík, Fencík)

VI. liga Zemplínska - 22.kolo - 18.5.2014 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - OFK Lastomír (Kuľha, Žulevič, Kováč, Štofka)

FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Čičarovce (Filipák, Kriviančin, Prokša, J. Gajdoš)

FK Slavoj Sečovce - TJ Olympia Borša (Treščák, Ruščanský, Kovalčin, Koščo)