Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

08. 05. 2014 o 14:26

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1662x čítané



Máj, lásky a futbalu čas - bude platiť aj tento víkend, počas ktorého sa na východe Slovenska odohrá ďalšie kolo regionálnych futbalových súťaží.

Štvrtá a piata liga majú na programe 25. kolo, šiesta liga 21. kolo. Oba kraje, Prešovský aj Košický, si prevahu stretnutí permanentne striedajú. Tentoraz víťazí južnejší z nich, ktorý uvidí 32 stretnutí, zatiaľ čo jeho severný sused o šesť menej.  Prevahu vytvorili predovšetkým zápasy v okresoch Košice-okolie (hostí osem duelov) a Michalovce (šesť stretnutí).

Poľskí arbitri v rámci výmenného programu medzi oboma krajinami povedú až tri stretnutia, pod Spišským hradom štvrtoligový súboj Spišské Podhradie – Svidník (delegátom bude R. Tóth), pod Ľubovnianskym piatoligové meranie síl Stará Ľubovňa – Fintice (Kotrády) a šiestoligové šarišské zápolenie Malcov – Šarišské Dravce (Gavalier). V VI. lige Košicko-gemerskej budú pauzovať futbalisti FK Geča 73.

 

Prešovský kraj

Bardejov

VI. liga Šarišská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ Beloveža - TJ Slovan Dlhá Lúka (Choma, Onofrej, Brendza, Šafránko)

TJ Javorina Malcov - FK Šarišské Dravce

FK Busov Gaboltov - OFK Chmiňany (Ginda, Kuspan, Novák, Kanuščák)

Humenné

V. liga Sever - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - Sokol Ľubotice (Mati, Tabaka, Haviarik, Pecha)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.: 

OŠK Udavské - FK Vechec (M. Marcin, Kavčák, Baksay, Škody)

Kežmarok

V. liga Sever - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

1.MFK Kežmarok - MŠK Spartak Medzilaborce (Marko, Počurek, Jurášek, A. Mišenčík)

Levoča

IV. liga - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Drustav Svidník

VI. liga Podtatranská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

FK 05 Levoča - OŠK Teplička n/H (I. Havrila, Maček, Kakaščík, Lacko)

Medzilaborce

V. liga Sever - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OŠK Kľušov (Ondrášek, Bančanský, Berta, Tornay)

Poprad

VI. liga Podtatranská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - MŠK Slavoj Spišská Belá (Štefanič, M. Béreš, Kunzo, Tkáčik)

Prešov

V. liga Sever - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - OcFK Dlhé Klčovo (Vass, Prokopovič, Ma. Hudák, Dub)

VI. liga Šarišská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Záhradné - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (V. Tóth, J. Roka, Hrebeňár, Borufka)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - TJ Družstevník Župčany (Zajac, Bányácsky, Ulian, Kačmár)

Sabinov

VI. liga Šarišská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - ŠK Nová Ľubovňa (Mačák, Jančár, Šuba, Onofrej)

OFK Uzovce - FK Gerlachov (Kovalčin, M. Holp, Harajbič, Čerevka)

Snina

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - FK Kamenica nad Cirochou (Leferovič, Moroz, D. Mano, Čaga)

TJ Slovan Belá nad Cirochou - ŠK Sačurov (Hepka, Kovaľ, J. Kmec, Labanc)

Stará Ľubovňa

V. liga Sever - 25.kolo - 10.5.2014 o 16.30 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - OŠK Fintice

Stropkov

IV. liga - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Pokrok SEZ Krompachy (Gál, Mišková, Ruščanský, Šimko)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - TJ Jasenov (Kocúr, Kriak, Lenková, Čabala)

Svidník

V. liga Sever - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - ŠK Štrba (Žulevič, J. Sendek, Juhászová, Štofka)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

FK Tatran Zámutov - OFK SIM Raslavice (Michalík, Tramita, Čonka, Koščák)

MsFK Hanušovce nad Topľou - FK Slovan Kendice (Greško, Lešková, Godžák, Hajdada)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.: 

TJ Družstevník Nižný Hrušov - OFK Tatran Bystré (Lipták, Žofčák, J. Mano, Dzido)

FK Soľ - FKO Kochanovce (Maliňák, Kočiš, Puškáš, Voroňák)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - OcŠK Sečovská Polianka (Feckanin st., Cuprák, Ištoňa, Szabó)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. liga Podtatranská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

AŠK Mária Huta Gelnica - TJ FK Lokomotíva Margecany (Gorel, Bajo, Tomeček, Mriglot) - 10.5.2014

TJ Slovan Nálepkovo - FK Poprad ´B´ (Slimák, Gorel, Onderišin, Krajčík)

FK Slovan Helcmanovce - TJ Slovan Smižany (Prokša, Antl, Tirpák, Ondík)

Košice-mesto

IV. liga - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Slovan Sabinov (Fabíny, Maličký, Marcin, Pečarka)

FK Košice-Barca - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (M. Mišenčík, Drenko, D. Béreš, Džubák)

VI. liga Košicko-gemerská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

MFK Ťahanovce - MFK Dobšiná (P. Gajdoš, Baldovský, Šípoš, Popík)

Košice-okolie

IV. liga - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

FK Haniska - FK Svit (Filipák, P. Holp, Paulišin, Barvirčák)

IV. liga - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ Mladosť Kalša - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Palinský, Friga, Šimková, Vaško)

MFK Spartak Medzev - FK Šaca (Čech - Špirek, Zubka, Korečko, K. Zvolánek)

FK Čaňa - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Bochnovič, Sakalík, Micheľ, Maturkanič)

Tatra Sokoľany - ŠK Strážske (J. Mišenčík, Šoltés, Mihalíková, Sadiv)

VI. liga Košicko-gemerská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Budimír - TJ Cementár Turňa n/B (Černický, Gonos, Guba, Klič)

TJ Kokšov-Bakša - FK Gemerská Poloma (Jevín, Martinko, Baniková, Kostík)

TJ Družstevník Malá Ida - FK Krásnohorské Podhradie (Tomeček, Stretavský, Kuľha, J. Gajdoš)

Michalovce

IV. liga - 25.kolo - 11.5.2014 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - FK Družstevník Plavnica (Homoľa, D. Béreš, Baldovský, Ivanov)

VI. liga Zemplínska - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Družstevník Cejkov (Tomáš, Joz. Somoši, Hríb, L. Gnip)

OŠK Krišovská Liesková - ŠK Agro Palín (P. Kmec, Gaľa, Litványi, M. Eperješi)

OŠK Zalužice - FK Slavoj Sečovce (Havriško, V. Havrila, Kováč, Fencík)

TJ Družstevník Čičarovce - ŠK Naciná Ves (Švec, Fortuňák, Höger, Minaroviech)

OFK Lastomír - FK Tatran Úpor (P. Tkáč, Knapíková, J. Gnip, Leško st.)

Rožňava

V. liga Juh - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

SP MFK Rožňava - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (P. Havrila, Šeršeň, Juhászová, Kačmár)

VI. liga Košicko-gemerská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ Tatran Betliar - MŠK Ďurkov (Jasečko, Pavlovský, Sedlačková, Lumtzer)

FK Gemerská Hôrka - FK Košická Nová Ves (R. Marcin, Jančár, Mačák, Kunzo) - 10.5.2014

Sobrance

IV. liga - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - MFK Snina (Želizňák, Pika, Kováčová, Bednár)

V. liga Juh - 25.kolo - 10.5.2014 o 16.30 hod.:

MFK Sobrance - MFK Veľké Kapušany (Džima, Alexa, Kunzová, Minaroviech)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 25.kolo - 10.5.2014 o 16.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - MFK Slovan Giraltovce (Ondrášek, Žofčák, L. Tóth, Čabala)

V. liga Juh - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

OŠK Rudňany - Družstevník Veľký Horeš (Hegeduš, Bucko, P. Drabant, Eliáš)

VI. liga Podtatranská - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

ŠK Harichovce - OFK Kravany (Pristáč, L. Tóth, Kandráč, Mriglot)

TJ Štart Hrabušice - FK 1931 Hranovnica (F. Sendek, Kriviančin, Nicz, Piruch) - o 10.30 hod.

Trebišov

V. liga Juh - 25.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - OFK Slovan Poproč (Bíro, Vojtko, Hrinda, Kotrády)

VI. liga Zemplínska - 21.kolo - 11.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Parchovany - FK Žbince (Konečný, Bednár, Farkaš, Koščo)

TJ Olympia Borša - OŠK Vinné (Trembeckí, J. Eperješi, Ľ. Roka, Gábor)