Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

02. 05. 2014 o 20:04

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1605x čítané



V regionálnych futbalových súťažiach začína pomaly prituhovať, štartuje totižto predposledný mesiac špecifickej sezóny 2013/14.

Prvý májový víkend sa bude niesť v znamení 24. štvrtoligového a piatoligového, ako aj 20. šiestoligového kola. Diváci budú tentoraz môcť potleskom odmeniť súboje na 32 štadiónoch v Prešovskom a 26 v Košickom kraji. Šesť súbojov privíta okres Michalovce, kvinteto zápasov sa odohrá v okresoch Prešov, Vranov nad Topľou, Košice-okolie a Spišská Nová Ves. 

Poľskí rozhodcovia tentoraz nebudú musieť cestovať ďaleko od hraníc, arbitrom z krajiny nášho severného suseda budú totižto zverené štvrtoligové súboje Vysoké Tatry – Michalovce ´B´ (delegátom stretnutia bude Ondík, zápas sa napokon odohrá v Kežmarku) a Plavnica – Haniska (M. Eperješi). V VI. lige Košicko-gemerskej pauzuje toto súťažné kolo FK Košická Nová Ves.

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

OFK SIM Raslavice - MsFK Hanušovce nad Topľou (Leferovič, Sakalík, P. Drabant, K. Zvolánek)

OŠK Kľušov - OFK Tatran Kračúnovce (Godžák, Žofčák, Joz. Somoši, Borufka)

VI. liga Šarišská - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - FK Gerlachov (Novák, Gorel, Gaľa, Vaško)

TJ Beloveža - TJ Družstevník Záhradné (Vasilenko, Rumančík, Mačák, Tkáčik)

Humenné

V. liga Sever - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - 1.MFK Kežmarok (Cuprák, Hrinda, P. Havrila, Kanuščák)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.: 

TJ Jasenov - OcŠK Sečovská Polianka (Béreš, Kunaj, Roman, Guľko)

FK Kamenica nad Cirochou - OŠK Udavské (Škodi, Tušek, Vass, Hreško)

FKO Kochanovce - OFK Agrifop Stakčín (Čertický, Dušek, Lenková, Izrael) - o 10.30 hod.

Kežmarok

VI. liga Podtatranská - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK 1931 Hranovnica (Turcsanyi, Martinko, J. Kmec, Kostík)

Medzilaborce

V. liga Sever - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Juhás, Bíro, Palinský, Lumtzer)

Poprad

IV. liga - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

FK Svit - MŠK Spišské Podhradie (Čech - Špirek, Ištoňa, Zubka, Škody)

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MFK Zemplín Michalovce ´B´, hrá sa v Kežmarku

VI. liga Podtatranská - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

OFK Kravany - FK Slovan Helcmanovce (Kandráč, Maček, Nosaľ, Lacko)

FK Poprad ´B´ - FK 05 Levoča (Jančár, Šuba, Šimco, Pecha) - o 10.30 hod.

FK Družstevník Spišské Bystré - AŠK Mária Huta Gelnica (Kriviančin, Tomeček, Pristáč, Pečarka)

Prešov

V. liga Sever - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

Sokol Ľubotice - OŠK Fintice (Kováčová, Capík, Čonka, Komár)

FK Slovan Kendice - FK Rozvoj Pušovce (Laskovský, Leško, J. Mišenčík, Lisák)

VI. liga Šarišská - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

OFK Chmiňany - OFK Uzovce (Feckanin st., D. Mano, Šimco, Sadiv)

TJ Družstevník Župčany - OŠFK Šarišské Michaľany (Jurášek, Choma, V. Tóth, Čabala)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Farkaš, Prokša, Jevín, J. Hudák)

Sabinov

VI. liga Šarišská - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

FK Šarišské Dravce - FK Busov Gaboltov (Novotný, Jančár, Kováč, Štofka)

Snina

IV. liga - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

MFK Snina - TJ FK Vyšné Opátske (Karaffa, J. Mano, Béreš, Eliáš)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - FK Haniska

VI. liga Šarišská - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

ŠK Nová Ľubovňa - TJ Javorina Malcov (Marušin, Štefanič, L. Tóth, Piruch)

Stropkov

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - TJ Družstevník N.Hrušov (Paulišin, Treščák, Kakaščík, Knut)

Svidník

IV. liga - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Pokrok SEZ Krompachy (Bucko, Tramita, Bednár, Tarcala)

FK Drustav Svidník - MŠK Tesla Stropkov (Lipták, Tabaka, Baksay, Bazár)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - MFK Stará Ľubovňa (Haviarik, Drenko, Šeršeň, Fencík)

FK Tatran Zámutov - ŠK Štrba (Černický, Friga, Juhászová, Minaroviech)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.: 

ŠK Sačurov - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (J. Roka, Ľ. Roka, Baniková, Koščo)

FK Vechec - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Marko, Tirpák, Čertický, Voroňák)

OFK Tatran Bystré - FK Soľ (Brendza, Stretavský, Ginda, Maturkanič)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Gál, Želizňák, Korečko, Krajčík)

VI. liga Podtatranská - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - TJ Slovan Nálepkovo (Kočiš, V. Havrila, Beluško, Mriglot)

Košice-mesto

IV. liga - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

FK Košice-Barca - MFK Slovan Sabinov (Džima, Gonos, Baldovský, Szabó)

V. liga Juh - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

FK Šaca - FK Čaňa (M. Mišenčík, Pika, Hegeduš, Duška)

Košice-okolie

V. liga Juh - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

OFK Slovan Poproč - SP MFK Rožňava (Ma. Hudák, P. Holp, Šimková, Čaga)

VI. liga Košicko-gemerská - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ Cementár Turňa n/B - MFK Dobšiná (Lenková, Ulian, Jevín, Duška) - 3.5.2014

FK Geča 73 - TJ Družstevník Malá Ida (Hiľovský, J. Gnip, Ulian, Jenčo) - o 10.45 hod.

MŠK Ďurkov - TJ Kokšov-Bakša (Bajo, Antl, Klokočka, Kunzo)

TJ Družstevník Budimír - TJ Tatran Betliar (Miklóš, Kovalčin, Nicz, Šafránko)

Michalovce

V. liga Juh - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

MFK Veľké Kapušany - TJ Mladosť Kalša (Židišin, Počurek, Feckanin, Dzido)

VI. liga Zemplínska - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

ŠK Naciná Ves - OFK Lastomír (Prokopovič, Šípoš, Konečný, Ivanov)

OŠK Vinné - OŠK Zalužice (Hríb, Švec, M. Marcin, Popík)

ŠK Agro Palín - TJ Olympia Borša (Ruščanský, P. Gajdoš, Kriak, Hajdada)

FK Žbince - OŠK Krišovská Liesková (Hepka, Fortuňák, Berta, Čerevka)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Družstevník Parchovany (Lang, Ulian, P. Tkáč, J. Gajdoš)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

FK Krásnohorské Podhradie - MFK Ťahanovce (Beluško, Šuba, Béreš, Čeľovský) - 3.5.2014

FK Gemerská Poloma - FK Gemerská Hôrka (Michalík, Pavlovský, M. Drabant, Novysedlák)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 24.kolo - 3.5.2014 o 16.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - TJ Veľké Revištia (Alexa, Hepka, Gaľa, Leško st.)

V. liga Juh - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

MŠK Tatran Spišské Vlachy - MFK Spartak Medzev (Maliňák, I. Havrila, Sedlačková, Onofrej)

OŠK Rudňany - MFK Sobrance (Djordjevič, Maličký, Micheľ, Kačmár)

VI. liga Podtatranská - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ Slovan Smižany - TJ Štart Hrabušice (J. Eperješi, Mišková, Béreš, Džubák)

OŠK Teplička n/H - ŠK Harichovce (Alexa, Kuspan, Kunzová, Tornay)

Trebišov

V. liga Juh - 24.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - ŠK Strážske (Bančanský, Vojtko, Baloga, L. Gnip)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - Tatra Sokoľany (Kunzo, Jasečko, Žulevič, A. Mišenčík)

VI. liga Zemplínska - 20.kolo - 4.5.2014 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - FK Tatran Úpor (Kavčák, Ondrášek, Puškáš, Klič)

FK Slavoj Sečovce - TJ Družstevník Čičarovce (Harajbič, Kuľha, Litványi, Gábor)