Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsFZ 6€/m2 za mesiac

 

Novinky VsFZ - Flash správy

  • Dňa 06.februára 2015 sa uskutoční Riadna konferencia VsFZ o 17,00 hod. v Košiciach, hotel Gloria Palac. 

    • Zastavenie činnosti za neuhradenie zberných faktúr za 11/2014 : Vysoké Tatry, Haniska, Spišská Nová Ves, Futura, Kráľovský Chlmec, Turňa nad Bodvou, Veľký Šariš,Sečovce, Roma Moldava nad Bodvou, Valaliky, Trebišov.  
    • Zastavená činnosť za neuhradenie zberných faktúr za 10/2014 : Spišská Nová Ves, Haniska, Beloveža, Roma Moldava nad Bodvou, Valaliky, Sečovce.
  • Ako rozhodovať stretnutia I.LMŽ U13, U12 tzv. Učme sa hrou - TU.
  • Nominácia výberu VsFZ U15 na výberový zápas 3. 2. 2015 TU.
  • Seminár trénerov VsFZ 7. 2. 2015 v Košiciach. Maximálny počet miest je 25 pre držiteľov licencie C, resp. GRASSROOTS C a 25 pre držiteľov licencie UEFA B. Prihlášky sú zverejnené v sekcii Tréneri a mládež - Seminár trénerov VsFZ.
  • Prihlášky na školenie trénerov boli zverejnené v sekcii Tréneri a mládež.
  • Kalendár vzdelávania trénerov VsFZ na I. polrok 2015 nájdete v sekcii Tréneri a mládež - Informácia vzdelávanie.

Vybrané články

Napísané: 29. 01. 2015, Autor: Pito

Záchrana je schodnejšia cesta, než boj o postup

Na prvý pohľad by sa zdalo, že zimný spánok je pre futbalistov Fintíc a ich priaznivcov nepokojný, nervózny. To preto, že tento celok vstúpi do jarnej odvety IV. ligy skupiny Sever z posledného miesta. Lenže situácia nie je taká kritická, aby si aktéri obhrýzali nechty a trhali si vlasy. Nebyť spackaného finišu jesennej časti, tak tím OŠK by bol na tom o čosi lepšie a to pridáva aj kúštik optimizmu pred druhou fázou ročníka.

Čítať ďalej
Napísané: 30. 01. 2015, Autor: Pito

Stratu líderského postu by ponímali ako veľké sklamanie

Vyhrať „prvý polčas“ súťažného ročníka ešte nič neznamená. Účet sa robí totiž pri záverečnej. To si uvedomujú aj v Šarišských Michaľanoch. Líder piatoligovej súťaže v skupine Šarišskej má iba tesný náskok pred prenasledovateľmi a aj preto ani zďaleka nedvíha ruky nad hlavu symbolizujúc oslavu z postupu. Je však pravda i to, že v OŠFK majú hráči výborné zázemie a keďže funkcionári dôsledne vytvárajú vhodné podmienky na herný rast i napredovanie, bolo by nezodpovedné premrhať takúto pozíciu.

Čítať ďalej
Napísané: 01. 02. 2015, Autor: Peter Cingel

Turnaj futbalových prípraviek + FOTO

V Bardejove hrali futbaloví prípravkári U11.

Čítať ďalej
Napísané: 29. 01. 2015, Autor: Jaroslav Glovičko

Napredovať herne aj výsledkovo

Od polovičky tohto mesiaca naberajú kondíciu hráči Vyšného Opátskeho pod vedením nového trénera Antona Šoltísa, ktorý naposledy pôsobil ako asistent trénera v Ružomberku. Najvyššia regionálna súťaž pre neho nie je úplne neznámou, pretože svojho času v nej trénoval. S novým kormidelníkom sme si sadli na kus reči a nazreli pod pokrievku príprav jedenásteho celku III. ligy.

Čítať ďalej
Napísané: 29. 01. 2015, Autor: Pito

Zima prináša vždy dostatok otáznikov

V prvých týždňoch zimnej prípravy dostali druholigoví futbalisti Tatrana Prešov poriadne zabrať, pretože okrem tréningových jednotiek mali nahustený program prípravných stretnutí. Dokonca vzhľadom na rovnomerné zaťaženie sa tréneri rozhodli aj pre dvojzápasy, napríklad s Bardejovom či Podbrezovou. Je to aj zákonité vzhľadom na to, že sa Stanislav Varga a jeho asistent Ján Karaffa podujali dôkladne zmapovať výkonnosť a ambície i predpoklady zverencov.

Čítať ďalej
Napísané: 27. 01. 2015, Autor: Peter Cingel

Róbert Pillár robí dobré meno bardejovskému futbalu

Jedným z futbalistov, ktorí robia dobré meno bardejovskej futbalovej liahni je Róbert Pillár. Dvadsaťtriročný stopér, rodák z Bardejova, pôsobí momentálne vo fortunaligovom FK Senica.

Čítať ďalej

Záchrana je schodnejšia cesta, než boj o postup

Stratu líderského postu by ponímali ako veľké sklamanie

Turnaj futbalových prípraviek + FOTO

Napredovať herne aj výsledkovo

Zima prináša vždy dostatok otáznikov

Róbert Pillár robí dobré meno bardejovskému futbalu

Prihlásenie pre redaktorov

Meno:

Heslo:

Najnovšie správy