Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsFZ 6€/m2 za mesiac

 

Novinky VsFZ - Flash správy

 
 • VIANOČNÝ HALOVÝ TURNAJ v Debrecene (Maďarsko) 5.-6.12.2015 CH U12-U17, D U15 a U17, 19.-20.12.2015 CH U7-U12 - informácie anglicky TU a maďarsky TU.

 • XI. ročník halového turnaja starších žiakov MEMORIÁL JUDr. B. BENEDIKA 28. a 29. 11. 2015. Program turnaja TU. Nominácia výberu VsFZ U15 na turnaj TU.

 • SEMINÁR TRÉNEROV VsFZ plánovaný na termín február, resp. marec 2016. Informácie TU a predbežná prihláška (WORD) TU. Termín a miesto seminára sa upresní po prihlásení sa min. 20 trénerov. Evidencia zaslaných prihlášok TU.

 • Novinky a správy už aj na futbalnete VsFZ : http://vsfz.futbalnet.sk/spravy/ .

 • Rozpis súťaží pre súťažný ročník 2015/2016 : všeobecná časť TU , rozlosovanie súťaží 2015/2016 aktualizovaný10.08.2015  TU , Nominačné listiny rozhodcov TU, nominačné listiny pozorovateľov rozhodcov TU
 • Ak chceš spolupracovať s partnerom SFZ - Dôvera+  zdravotná poisťovňa  bližšie informácie si stiahni TU
 • Oficiálny kanál VsFZ už aj na  youtube 
 • Registračný a prestupový poriadok SFZ platný od 15.6.2015 a novelizovaný 30.6.2015 stiahnete TU. Sprievodca RaPP nájdete TU a malý sprievodca k amatérskemu futbalu stiahnete TU , 3 vzory dohôd za odstupné amatéra 1.vzor - TU, 2.vzor - TU a 3.vzor -TU.
 • Súťažný poriadok SFZ platný od 01.07.2015 stiahnete TU. Vzor dohody pri striedavom štarte hráčov TU, a pri spoločnom družstve mládeže TU.  
 • Nominácie výberov ObFZ U12 - U14 v rámci programu PODPORA FUTBALOVÝCH TALENTOV nájdete v sekcii Tréneri a mládež - Podpora futbalových talentov.
 • Predbežné prihlášky na školenia trénerov licencia GRASSROOTS C a licencia UEFA B boli zverejnené v sekcii Tréneri a mládež.
 • HALOVÁ SEZÓNA MLÁDEŽE - pravidlá TU.

Vybrané články

Napísané: 24. 11. 2015, Autor: Peter Cingel

Ukázali sme, že to dokážeme zmeniť

Jozef Žofaj zažil najlepšie futbalové časy ako hráč Partizána Bardejov, kde hrával druhú ligu a nosil kapitánsku pásku. Ako tréner okrem nižších súťaží pôsobil v Partizáne Bardejov a Tatrane Prešov. Časť svojej trénerskej kariéry strávil v susednom Poľsku.

Čítať ďalej
Napísané: 24. 11. 2015, Autor: redakcia

V sobotu štartuje Pavlovic Cup

Už túto sobotu sa bude v Prešove spomínať na nezabudnuteľnú postavu prešovského a česko-slovenského futbalu. Meno Ladislava Pavloviča futbalovým priaznivcom bližšie predstavovať nemusíme. Druhý najlepší ligový strelec spomedzi slovenských kanonierov, najúspešnejší športovec 20. storočia mesta Prešov či dvojnásobný kráľ ligových strelcov - to je len niečo z mála osobitostí tohto výnimočného športovca.

Čítať ďalej
Napísané: 22. 11. 2015, Autor: Pito

Dopredu mohli, ale dozadu museli

Určite medzi tímy, kde vládne spokojnosť po treťoligovej jeseni, patria Lipany. Kolektív ŠK Odeva sa ocitol pred vstupom do zápolení medzi ašpirantov na čelo pelotónu a túto prognózu potvrdil. Dlho sa dokonca zdalo, že zverenci trénera Emila Jacka budú ako jediní bez prehry. Hoci sa tak nestalo, predsa sa podarilo splniť hlavné predsavzatia.

Čítať ďalej
Napísané: 22. 11. 2015, Autor: Jaroslav Glovičko

Galéria Haniska - Sp. N. Ves 1:0

Súboj druholigových nováčikov opäť lepšie zvládli hráči Hanisky, a dosiahli so Spišiakmi druhé víťazstvo v sezóne.

Čítať ďalej
Napísané: 22. 11. 2015, Autor: Pito

Predviedli znásobenú chuť naplno bodovať

Rozlúčka v pohode. Tak by sa dal výstižne okomentovať posledný zápas Tatrana Prešov v tohtoročnej fáze II. futbalovej ligy. Pre zelenobielych nebol súper z Dolného Kubína žiadnou prekážkou a bola to pre nich skôr povinná jazda. Do prestávky bolo vymaľované a hoci skóre sa potom nemenilo, aj tak mal réžiu v rukách favorit. Pre hŕstku divákov (berúc do úvahy veľkosť Prešova) ponúkli domáci utešené zásahy a aj niektoré sľubné kombinačné akcie.

Čítať ďalej
Napísané: 20. 11. 2015, Autor: Peter Cingel

Budeme ešte lepší

Na domácom ihrisku stratili prvoligové futbalistky Partizána body až v poslednom zápase. Nebyť toho mohli by byť s celou jesennou časťou súťažného ročníka veľmi spokojné.

Čítať ďalej

Ukázali sme, že to dokážeme zmeniť

V sobotu štartuje Pavlovic Cup

Dopredu mohli, ale dozadu museli

Galéria Haniska - Sp. N. Ves 1:0

Predviedli znásobenú chuť naplno bodovať

Budeme ešte lepší

Prihlásenie pre redaktorov

Meno:

Heslo:

Najnovšie správy