Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsFZ 6€/m2 za mesiac

 

Novinky VsFZ - Flash správy

  • KR žiada o zaslanie videozáznamu tieto kluby :  Radvaň (Radvaň - Vysoké Tatry), Čečejovce (Čečejovce - Veľká Ida).

  • Novinky a správy už aj na futbalnete VsFZ : http://vsfz.futbalnet.sk/spravy/

  • Jedenásť krokov pri transfere amatéra nájdete TU
  • Rozpis súťaží pre súťažný ročník 2015/2016 : všeobecná časť TU , rozlosovanie súťaží 2015/2016 aktualizovaný10.08.2015  TU , Nominačné listiny rozhodcov TU, nominačné listiny pozorovateľov rozhodcov TU
  • Ak chceš spolupracovať s partnerom SFZ - Dôvera+  zdravotná poisťovňa  bližšie informácie si stiahni TU
  • Oficiálny kanál VsFZ už aj na  youtube 
  • Registračný a prestupový poriadok SFZ platný od 15.6.2015 a novelizovaný 30.6.2015 stiahnete TU. Sprievodca RaPP nájdete TU a malý sprievodca k amatérskemu futbalu stiahnete TU , 3 vzory dohôd za odstupné amatéra 1.vzor - TU, 2.vzor - TU a 3.vzor -TU.
  • Súťažný poriadok SFZ platný od 01.07.2015 stiahnete TU. Vzor dohody pri striedavom štarte hráčov TU, a pri spoločnom družstve mládeže TU.  
  • Nominácie výberov ObFZ U12 - U14 v rámci programu PODPORA FUTBALOVÝCH TALENTOV nájdete v sekcii Tréneri a mládež - Podpora futbalových talentov.
  • Predbežné prihlášky na školenia trénerov licencia GRASSROOTS C a licencia UEFA B boli zverejnené v sekcii Tréneri a mládež.

Vybrané články

Napísané: 08. 10. 2015, Autor: Marián Škuba

Brankár Vodilka skóroval z výkopu

Ku gólovej radosti pridal aj prvú vychytanú nulu v sezóne.

Čítať ďalej
Napísané: 08. 10. 2015, Autor: Marián Škuba

Darí sa mne i Stakčínu, ale nosy hore nemáme

Tomáš Sima po zmene klubu v štyroch zápasoch po sebe strelil sedem gólov.

Čítať ďalej
Napísané: 08. 10. 2015, Autor: Pito

Nepodpíliť si zbytočne konár

Je obrovskou výhodou, pokiaľ má futbalový tím vo svojom strede hráča schopného pravidelne strieľať góly. Najmä ak predtým mnoho šancí stroskotalo práve na tom, že sa nenašli borci, ktorí by ich vedeli spravidla zužitkovať. V tomto ročníku druhej najvyššej súťaže je v tomto smere výraznou oporou Tatrana Prešov jeho kapitán Dávid Leško.

Čítať ďalej
Napísané: 06. 10. 2015, Autor: Pito

Zišli sa na jednej lodi, iba jeden sa nepotopil

O tom, že v regionálnom futbale je značná vyrovnanosť a niekedy ani nevidno, pokiaľ narazí trebárs v pohárových zápoleniach celok proti súperovi hrajúcom o dve súťaže nižšie. Podobná paralela prišla na um aj priaznivcovi koženej po tom, čo si uvedomil, že naposledy v treťoligovej súťaži Moldava privítala Pušovce a podľahla im.

Čítať ďalej
Napísané: 07. 10. 2015, Autor: Jaroslav Glovičko

Galéria Krásna - Prešov jun. 3:2

Líder treťoligovej súťaže v domácom prostredí neponechal nič na náhodu a vyhral s juniorkou Tatrana Prešov. Hostia sa snažili držať krok s domácimi, avšak doplatili na individuálne chyby v defenzíve.

Čítať ďalej
Napísané: 06. 10. 2015, Autor: Pito

Apetít na výhry neochabol

Nie všetky vzájomné merania síl popredných tímov bývajú zaujímavé, hodnotné, vzrušujúce a príťažlivé. Stáva sa, že niekedy taktika a opatrnosť ubijú krásu futbalu alebo sa nebodaj vyskytnú aj nešportové javy či prehnaná tvrdá hra. Súperenie Stropkova a Lipian v uplynulom treťoligovom kole však splnilo to, čo divák od tohto zápasu očakával.

Čítať ďalej

Brankár Vodilka skóroval z výkopu

Darí sa mne i Stakčínu, ale nosy hore nemáme

Nepodpíliť si zbytočne konár

Zišli sa na jednej lodi, iba jeden sa nepotopil

Galéria Krásna - Prešov jun. 3:2

Apetít na výhry neochabol

Prihlásenie pre redaktorov

Meno:

Heslo:

Najnovšie správy