Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

Novinky VsFZ - Flash správy

 
  • KR žiada MFK Ťahanovace o zaslanie videozáznamu zo strenutia (Ťahanovce - Kokšov Bakša)

  • SEKRETARIÁT VsFZ upozorňuje futbalovú verejnosť, že oficiálna stránka VsFZ je : vsfz.futbalnet.sk . Duálne sa materiály budú zverejňovať aj na stránke www.futbalvsfz.sk do konca súťažného ročníka 2015/2016.

  • Seminár trénerov - prednášajú tréneri mládeže REAL MADRID + praktické ukážky - všetky miesta sú už obsadené, zoznam prihlásených TU, usresnenie informácií TU

  •  

  • ZOZNAM TRÉNEROV S PLATNOU LICENCIOU v rámci VsFZ - UEFA PRO TU, UEFA A TU, UEFA B TU, GRASSROOTS C TU.

Vybrané články

Napísané: 30. 05. 2016, Autor: Pito

Už sa môžu len modliť, aby sa k nim vrátil mečbal

Bijú sa o prvenstvo, ale napokon môžu skončiť aj horšie než na druhej priečke. Taká je nepriaznivá prognóza druholigových futbalistov Tatrana Prešov vo finiši nadstavbovej fázy tohto ročníka. Za všetko môžu ostatné dve domáce zlyhania a remízové výsledky s Nitrou aj Žiarom nad Hronom Dolnou Ždaňou. Pokiaľ nemá nadobro zhasnúť postupová nádej zelenobielych, tak vedia, že to nemajú iba vo svojich rukách, ale sa musia spoľahnúť najprv na to, že práve ich posledný súper uhrá v najbližšom kole na pôde FC VSS Košice minimálne bod.

Čítať ďalej
Napísané: 30. 05. 2016, Autor: Mikuláš Novický

Strelci po víkende

Boj o najlepšieho strelca v jednotlivých súťažiach sa zamotáva. V TIPOS III. lige východ druhý Trebuňák sa na rozdiel gólu dotiahol na vedúceho Zehera. V piatych ligách sa v skupine Vihorladsko – Dukelskej druhý Palko dotiahol na prvého Melníka, Hlávka na rozdiel gólu stiahol náskok Semana. Rovnako ako v Podtatranskej Beller na Dunku. Jozef Tirer z Futura Svidník prekonal mladého devätnásťročného brankára Moldavy Obšintoša až štyrikrát. Ešte zaujímavejšie však je, že ho prekonal aj brankár Milan Vinclér, ktorý v mužstve Futura Svidník nastúpil na celý zápas ako hráč v poli.

Čítať ďalej
Napísané: 29. 05. 2016, Autor: Pito

Už môžu aj strácať, keď majú nahrané

Možno za iných okolností by to bol šláger ako remeň, v momentálnej situácii išlo skôr o prestížny zápas najvyššej regionálnej futbalovej súťaže, keď druhé Lipany hostili lídra z Krásnej. Paradoxne ani jeden z tímov nebol pod nejakým enormným tlakom. Určite by to bolo iné, keby niektorý z aktérov mal pred svojím sokom iba tesný náskok. Tak si to možno pred časom predstavovali hráči ŠK Odeva, ale keďže vyhliadky na tuhší boj o primát si prešustrovali už skôr, tak sa museli zmieriť s tým, čo je.

Čítať ďalej
Napísané: 30. 05. 2016, Autor: František Bukovina

V Spišskej Belej vyhral šťastnejší

V 24. kole 5. ligy Podtatranskej sa odohrával zápas medzi domácim MŠK Slavoj Spišská Belá a ŠK Harichovce. Tento šesťbodový zápas sa zároveň hral aj o tretie miesto v tabuľke.

Čítať ďalej
Napísané: 29. 05. 2016, Autor: Peter Cingel

Bardejov – Prešov 2:1

Fotogaléria zo zápasu 1. ligy st. dorastu U19 Partizán Bardejov – 1. FC Tatran Prešov 2:1 (2:0).

Čítať ďalej
Napísané: 29. 05. 2016, Autor: Pito

Tutovky neprekonateľným rébusom

Na druhý deň po prehre FC VSS Košice na ihrisku Nitry nastupovali druholigoví futbalisti Prešova na stretnutie proti Žiaru nad Hronom Dolnej Ždani a vedeli, že pokiaľ vyhrajú, vyhupnú sa opäť na čelo pelotónu v nadstavbovej tabuľke a urobia výrazný krok k prípadnému postupu. Lenže situácia sa znovu ešte viac zamotala, lebo Tatran už druhý raz po sebe nedokázal naplno zužitkovať výhodu vlastného prostredia. A tak vie, že v ďalšom kole, keď má voľno, bude musieť čakať na zaváhanie najväčšieho rivala. Pokiaľ Košičania vyhrajú, je rozhodnuté, pokiaľ nie, tak zelenobieli budú mať všetko vo svojich rukách v záverečnom vystúpení .

Čítať ďalej

Už sa môžu len modliť, aby sa k nim vrátil mečbal

Strelci po víkende

Už môžu aj strácať, keď majú nahrané

V Spišskej Belej vyhral šťastnejší

Bardejov – Prešov 2:1

Tutovky neprekonateľným rébusom

Prihlásenie pre redaktorov

Meno:

Heslo:

Najnovšie správy

« Predchadzujúce Následujúce »
Strelci po víkende

Strelci po víkende

Boj o najlepšieho strelca v jednotlivých s…

Napisané: 30. 05. 2016, Autor: Mikuláš Novický