ﻁ Hlavná stránka | Východoslovenský futbalový zväz | jedenastka - východoslovenské futbalové noviny

Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsFZ 6€/m2 za mesiac

 

Novinky VsFZ - Flash správy

  • V " Linky a dokumenty" nájdete Rozpis VsFZ 2014 / 2015 v elektronickej podobe. 
  • Kluby ktoré majú zastavenú činnosť z dôvodu nevyplatenia zberných faktúr : V. liga Š - Kľušov, ObFZ Trebišov - Sečovce.
  • Doslovný preklad Pravidiel FIFA o statuse a transferoch hráčov nájdete TU .
  • Návrh prestupový a regitračného poriadku na spripomienkovanie nájdete TU.   
  • Ako rozhodovať stretnutia I.LMŽ U13, U12 tzv. Učme sa hrou - TU
  • Výsledky a konečné tabuľky nájdete TU.
  • Informáciu o vzdelávaní trénerov VsFZ v II. polroku 2014 nájdete TU. Prihlášky na seminár trénerov (predĺženie licencií C a UEFA B) a školenia trénerov UEFA GRASSROOTS C a UEFA B nájdete v sekcii Štruktúra VsFZ - Vzdelávanie trénerov - Tlačivá.

Vybrané články

Napísané: 31. 07. 2014, Autor: Pito

Ohmatajú si veľkú neznámu

V závere tohto týždňa štartuje nový ročník novovytvorenej III. futbalovej ligy, v ktorom sa ocitnú jednak niektoré celky z bývalej ešte republikovej tretej ligy a tiež tímy v minulej sezóne zápoliace v IV. lige. Takže táto súťaž už spadá pod krídla regionálneho zväzu a bude jeho výstavnou skriňou. Oslovili sme zástupcov niektorých klubov, aby nám priblížili nielen novinky z ich táborov, ale aj predostreli svoj názor na to, ako dianie podľa nich bude vyzerať.

Čítať ďalej
Napísané: 29. 07. 2014, Autor: Pito

Nadupaná fyzička ich hnala v ambíciách dopredu

Aj futbalisti Giraltoviec budú patriť v nastávajúcom ročníku k účastníkom najvyššej regionálnej súťaže. Uplynulý ročník v IV. lige prešli pomerne hladko, hoci paradoxne sa pri mužstve objavili až traja tréneri. Pred jarnou časťou sa ukázal na tomto poste skúsený kouč Vladimír Rusnák, ktorý nasadil vysoko latku pokiaľ ide o stupeň dosiahnutej kondície a disciplíny. Vyplatilo sa, lebo hráči MFK Slovan neraz súperov prevýšili práve svojou fyzičkou, vďaka ktorej nazbierali dostatok bodov.

Čítať ďalej
Napísané: 30. 07. 2014, Autor: Pito

Nie každý naskočil okamžite do správneho vlaku

Už iba v regionálnych zápoleniach sa predstavia v nastávajúcej sezóne juniori Tatrana Prešov. V minulom reorganizačnom ročníku neboli síce menej futbalovo zdatní, ale jednak vlastnými nedostatkami, ale i tým, že áčko nepostúpilo medzi elitu, nemohli pomýšľať na inú métu. Namiesto republikových bojov ich čakajú duely so súpermi, s ktorými sa dosiaľ nestretávali.

Čítať ďalej
Napísané: 30. 07. 2014, Autor: Eugen Magda

Aj keď Čepček nebol z východu, veľmi si ho obľúbil

Nikdy nehral s podradnými futbalistami, ale s takými, čo zväčša mali svoj lesk. Napokon, hral I. ligu v štyroch kluboch, ktoré mali hráčov na pohľadanie. Reč je o Andrejovi Čepčekovi (v hornom rade druhý zľava), rodákovi z Topoľčianok. Narodil sa tam, kde ľudia žili koníčkom, no nie každý skončil medzi nimi. Jeho životná púť ho lákala ďalej. Ak by to neurobil, škodil by len sám sebe, lebo futbal mu bol jednoducho súdený, veď kto v tých časoch dokázali pokoriť hranicu 100 ligových zápasov, to už bol niekto.

Čítať ďalej
Napísané: 29. 07. 2014, Autor: Jaroslav Glovičko

Galéria Čaňa - V. Opátske 2:1

Generálku lepšie zvládol na novú sezónu štvrtoligista z Čane, keď zdolal treťoligové Vyšné Opátske 2:1.

Čítať ďalej
Napísané: 29. 07. 2014, Autor: Karol Csobadi

Dušan Pollák bude pôsobiť už iba v manažérskej pozícii

Onedlho sa rozbehne jesenná časť nového súťažného ročníka 2014/2015 v okresných i regionálnych súťažiach. Sekretára ObFZ v Rožňave, šéftrénera mládeže a manažéra SP MFK Rožňava Dušana Polláka sme preto požiadali o aktuálny rozhovor.

Čítať ďalej

Ohmatajú si veľkú neznámu

Nadupaná fyzička ich hnala v ambíciách dopredu

Nie každý naskočil okamžite do správneho vlaku

Aj keď Čepček nebol z východu, veľmi si ho obľúbil

Galéria Čaňa - V. Opátske 2:1

Dušan Pollák bude pôsobiť už iba v manažérskej pozícii

Prihlásenie pre redaktorov

Meno:

Heslo:

Najnovšie správy