Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsFZ 6€/m2 za mesiac

 

 

Novinky VsFZ - Flash správy

 • Jedenásť krokov pri transfere amatéra nájdete TU
 • Rozpis súťaží dospelí s výnimkami po úprave - rozlosovanie súťaží  : III.liga TU, IV.liga Juh TU, POZOR  na futbalnete je rozlosovanie pod č. 4 Spišské Podhradie namiesto Svidník (oprava v texte už čoskoro)  IV.liga Sever TU, V.liga KG TU, V.liga Z TU , V.liga Š TU, V.liga VD TU, POZOR na futbalneteje rozlosované pod č.10 Veľká Lomnica namiesto Spišského Podhradia (oprava v texte už čoskoro) V.liga PT TU
 • Rozpis súťaží dorast s výnimkami po úprave - rozlosovanie súťaží : II.LSMD TU, III.liga KG TU, III.liga Z TU, III.liga Š TU, III.liga ŠD TU, III.liga PT TU
 • Rozspis súťaží žiaci s výnimkami po úprave - rozlosovanie súťaží  : I.liga U15/14 TU, I.liga U13/12 TU, II.liga SMŽ A TUII.liga SMŽ B TU, II.liga SMŽ  CTU, ; II.liga SMŽ D TUI.liga žiačky TU.
 • Naše kluby rozlosované v Slovnaft Cupe priamo do 2.kola.Stretnutia 2.kola plánované na 12.8.2015 nájdete TU
 • Ak chceš spolupracovať s partnerom SFZ - Dôvera+  zdravotná poisťovňa  bližšie informácie si stiahni TU
 • Oficiálny kanál VsFZ už aj na  youtube 
 • Registračný a prestupový poriadok SFZ platný od 15.6.2015 a novelizovaný 30.6.2015 stiahnete TU. Sprievodca RaPP nájdete TU a malý sprievodca k amatérskemu futbalu stiahnete TU , 3 vzory dohôd za odstupné amatéra 1.vzor - TU, 2.vzor - TU a 3.vzor -TU.
 • Súťažný poriadok SFZ platný od 01.07.2015 stiahnete TU. Vzor dohody pri striedavom štarte hráčov TU, a pri spoločnom družstve mládeže TU.  
 • Nominácie výberov ObFZ U12 - U14 v rámci programu PODPORA FUTBALOVÝCH TALENTOV nájdete v sekcii Tréneri a mládež - Podpora futbalových talentov.
 • Predbežné prihlášky na školenia trénerov licencia GRASSROOTS C a licencia UEFA B boli zverejnené v sekcii Tréneri a mládež.

Vybrané články

Napísané: 30. 07. 2015, Autor: Pito

Pušovský nováčik sa teší na súperov z okolia

Zvlášť pre nováčikov v regionálnych súťažiach posledné dni pred štartom pomaly utekajú. Nevedia sa totiž dočkať svojej premiéry a na druhej strane sú aj plní očakávania z toho, čo ich čaká v lepšej konkurencii. To platí aj pre Pušovce, ktoré si zahrajú v novej sezóne v treťoligovej súťaži.

Čítať ďalej
Napísané: 29. 07. 2015, Autor: Pito

Bez silných rečí s taktickou obozretnosťou

Priaznivci, ale aj hráči a tréneri či funkcionári sa nevedia dočkať, kedy sa rozkrúti nová ruleta futbalových bojov v rámci najvyššej regionálnej súťaže. Predsa len prestávka je napriek poctivému tréningovému procesu oveľa „nudnejšia“ než samotné súperenia o body. Okrem toho treba brať do úvahy aj možnosti fanúšika na pravé športové vyžitie sa, čo je v menších mestách a v obciach dosť oklieštené.

Čítať ďalej
Napísané: 29. 07. 2015, Autor: Marián Škuba

Pred štartom do sezóny: MFK Snina

Treťoligista spod Sninského kameňa stavia na vlastných odchovancoch, legionárom iba Vyshnevskyi.

Čítať ďalej
Napísané: 28. 07. 2015, Autor: Peter Cingel

Reprezentantky na akcie

Slovenská ženská reprezentácia U19 pokračuje v príprave na budúcoročný domáci finálový turnaj ME účasťou na turnaji UEFA Development v Srbsku.

Čítať ďalej
Napísané: 29. 07. 2015, Autor: redakcia

Prvý ročník futbalového campu v Šaci

Minulý týždeň sa uskutočnil úspešný prvý ročník campu FK Junior Šaca v mestskej časti Košice-Šaca. Na celý priebeh tohto campu sme sa opýtali hlavného organizátora a zároveň trénera Ondreja Vilnera.

Čítať ďalej
Napísané: 29. 07. 2015, Autor: Pito

Bude stačiť iba optimizmus a snaha?

Tento víkend sa otvárajú brány druholigových štadiónov a účastníci z nášho regiónu vstupujú do nového ročníka s odlišnými zámermi. Jedni chcú byť hore, iní sa uspokoja aj so základnou úlohou – zachrániť sa. Do prvej kategórie patria rozhodne hráči Tatrana Prešov, ktorí skončili v minulej sezóne na tretej priečke.

Čítať ďalej

Pušovský nováčik sa teší na súperov z okolia

Bez silných rečí s taktickou obozretnosťou

Pred štartom do sezóny: MFK Snina

Reprezentantky na akcie

Prvý ročník futbalového campu v Šaci

Bude stačiť iba optimizmus a snaha?

Prihlásenie pre redaktorov

Meno:

Heslo:

Najnovšie správy