Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsFZ 6€/m2 za mesiac

• Súťažný poriadok SFZ platný od 01.07.2015 stiahnete TU
  • Offside videotesty pre rozhodcov stiahnete TU
  • Ako rozhodovať stretnutia I.LMŽ U13, U12 tzv. Učme sa hrou - TU.
  • Nominácie výberov ObFZ U12 - U14 v rámci programu PODPORA FUTBALOVÝCH TALENTOV nájdete v sekcii Tréneri a mládež - Podpora futbalových talentov.
  • Nominácia výberu VsFZ U16 na medzinárodný turnaj KUBALA CUP v Budapešti TU. Program turnaja TU.
  • Predbežné prihlášky na školenia trénerov licencia GRASSROOTS C a licencia UEFA B boli zverejnené v sekcii Tréneri a mládež.
  • Kalendár vzdelávania trénerov VsFZ na I. polrok 2015 nájdete v sekcii Tréneri a mládež - Informácia vzdelávanie.

Vybrané články

Napísané: 24. 05. 2015, Autor: Karol Csobadi

Rožňava zdolala tabuľkového suseda

V stretnutí tabuľkových susedov hostila štvrtoligová Rožňava futbalistov z Medzeva. V jeseni Rožňavčania uhrali na pôde súpera bod a tentoraz bolo ich cieľom získať všetky tri. To sa im aj podarilo, i keď hostia desať minút pred koncom dosiahli kontaktný gól a zápas sa mohol aj poriadne zdramatizovať. Hostia však po vylúčení Kuruca dohrávali posledné minúty v oslabení a domáci tri body napokon udržali.

Čítať ďalej
Napísané: 23. 05. 2015, Autor: Karol Csobadi

Rožňavský gólostroj sa zastavil na pätnástke

V ostatnom kole hostili druholigoví žiaci SP MFK Rožňava rovesníkov z mužstva Lokomotíva Košice. U starších žiakov sa zrodilo domáce víťazstvo, keď už v desiatej minúte viedli domáci rozdielom triedy s tabuľkovým susedom. Hostia neskôr zaznamenali čestný úspech, ale polčasové skóre stanovili domáci, keď dosiahli štvrtý gól. Ako sa neskôr ukázalo toto skóre sa už po obrátke nezmenilo i vďaka dobrej obrannej činnosti hosťujúceho kolektívu. Mladší žiaci sa rozstrieľali a súperovi nadelili takmer tucet gólov. Najväčšiu zásluhu na domácom víťazstve mal Tamáš, ktorý šesťkrát rozvlnil sieť hosťujúcej brány.

Čítať ďalej
Napísané: 24. 05. 2015, Autor: riso

Fotogaléria Svit - Štrba 6:1

Fotogaléria zo zápasu IV. ligy Sever FK Svit - ŠK Štrba 6:1 (3:0).

Čítať ďalej
Napísané: 24. 05. 2015, Autor: Peter Cingel

Bard. N. Ves - Prešov B 1:0

Fotogaléria zo zápasu III. ligy Bardejovská Nová Ves - Prešov B 1:0 (1:0).

Čítať ďalej

Fotogaléria Poprad - Senec 3:1

Fotogaléria zo zápasu II. ligy FK Poprad - ŠK Senec 3:1 (0:0).

Čítať ďalej

Fotogaléria Poprad B - Sp. Belá 1:3

Fotogaléria zo zápasu V. ligy Podtatranskej FK Poprad B - MŠK Slavoj Spišská Belá 1:3 (1:0).