Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsFZ 6€/m2 za mesiac

 

Novinky VsFZ - Flash správy

  • Memoriál Bohdana Benedika x. ročník už v sobotu 29.11.2014. Časový harmonogram stretnutí nájdete TU. Nominácia výberu VsFZ U15 TU.

    Vyhlásenie 11-stky roka 2014 III. ligy východ sa uskutoční 30.11.2014 /nedeľa/ o 17,00 hod. - Hotel GLORIA PALAC , Bottova 1, Košice. 

    Zastavená činnosť za neuhradenie zberných faktúr za 10/2014 : Futura, Spišská Nová Ves, Haniska, Raslavice, Štrba, Kráľovský Chlmec, Kalša, Prakovce, Smižany, Sokoľany, Beloveža, Chminianská Nová Ves, Kľušov, Čičarovce, Palín, Soľ, Roma Moldavanad Bodvou, Spišský Štvrtok, Kechnec, Valaliky, Plechotice, Sečovce.

  • VV SFZ schválil zmenu termínu platnosti RaPP a to od 15.6.2015.  Návrh prestupového poriadku SFZ si môžete pozrieť  : https://docs.google.com documentd1asGX8WZeF1k5lVfV4g6ToR2u51iXsWJjEaNWXJYawedit  Doslovný preklad Pravidiel FIFA o statuse a transferoch hráčov nájdete TU.
  • V " Linky a dokumenty" nájdete Rozpis VsFZ 2014 / 2015 v elektronickej podobe. 

  • Ako rozhodovať stretnutia I.LMŽ U13, U12 tzv. Učme sa hrou - TU
  • Seminár trénerov VsFZ bude 17. 1. 2015 v Košiciach. Prihláška bude zverejnená tu.

Vybrané články

Napísané: 28. 11. 2014, Autor: redakcia

Cez víkend Memoriál Bohdana Benedika

Počas tohto víkendu sa uskutoční už 10. ročník žiackeho turnaja Memoriál JUDr. Bohdana Benedika, ktorý organizuje Východoslovenský futbalový zväz v Košiciach.

Čítať ďalej
Napísané: 27. 11. 2014, Autor: redakcia

V piatok štartuje Pavlovic Cup

Už tento týždeň v piatok odštartuje mládežnícky futbalový turnaj, ktorým sa pripomína jedna z nezabudnuteľných postáv prešovského športu a futbalu vôbec. Na šiesty ročník turnaja o pohár Ladislava Pavloviča prijali pozvanie organizátorov okrem domáceho celku 1. FC Tatran Prešov aj ŠK Slovan Bratislava, FK Inter Bratislava, FK Dukla Banská Bystrica, FK Senica, MFK Košice, FC Nitra a víťaz minuloročného ročníka MFK Ružomberok.

Čítať ďalej
Napísané: 24. 11. 2014, Autor: Pito

Prispali a potom tvrdo narazili

Teraz už nemá význam vŕtať sa v detailoch. Osud tak chcel , že v závere jesennej časti štvrtoligovej súťaže v skupine Sever Ľubotičania v ostatných dvoch kolách vyhrali, kým Fintice zostali na štíte súperov. Preto sa celok OŠK dostal na posledný stupienok a nič na tom nezmení ani to, že mal ťažšie vyžrebovanie vo finiši prvej časti tohto ročníka.

Čítať ďalej
Napísané: 25. 11. 2014, Autor: Pito

Umierania na krásu už stačilo

Spočiatku sa zdalo, že výmena nezabrala, no potom sa predsa karta obrátila. Keď pár kôl pred koncom nastala zmena na trénerskom poste v tíme TJ Sokol Ľubotice a namiesto Pavla Vytykača sa kormidla ujal Marek Procházka, dôvodom bolo, aby sa zlepšilo nelichotivé postavenie tímu v štvrtoligovej súťaži v skupine Sever.

Čítať ďalej
Napísané: 23. 11. 2014, Autor: Pito

Potlesk na otvorenej scéne ukončil jesenné dejstvo

Budú zimovať na 5. priečke a dúfať, že na jar svoju bilanciu ešte vylepšia. Hlavne však im pôjde o to, aby sa naštartovali k definitívnemu zotrvaniu v prvej šestke, ktorá im zaručí účasť v barážovej nadstavbe o postup do najvyššej súťaže. Druholigisti Tatrana Prešov na záver jesenného programu potvrdili svoje odhodlanie a získali skalp Rimavskej Soboty.

Čítať ďalej
Napísané: 26. 11. 2014, Autor: Marián Škuba

Humenská spokojnosť i sklamanie

Štyri kolá pred ukončením jesennej časti boli v tabuľke na druhom mieste. Ak by vyhrali doma s Giraltovcami, patril by im post lídra. „Ak“ sa však nenaplnilo, futbalisti ŠK Futura Humenné zimujú na siedmom mieste. Jesenné dianie sme prebrali s Martinom Frigom, manažérom klubu.

Čítať ďalej

Cez víkend Memoriál Bohdana Benedika

V piatok štartuje Pavlovic Cup

Prispali a potom tvrdo narazili

Umierania na krásu už stačilo

Potlesk na otvorenej scéne ukončil jesenné dejstvo

Humenská spokojnosť i sklamanie

Prihlásenie pre redaktorov

Meno:

Heslo:

Najnovšie správy